David Vaněk

Vystudoval jsem magisterskou psychologii na FF MU v Brně. Doktorát z psychologie jsem získal na FSS MU v Brně. Opravdovou školou života však pro mne bylo vedení oddílu, který jsem založil se svým bratrem, a kterému jsem se věnoval více než 10 let. Mezi lety 2007 až 2016 jsem na PCA Institutu v Praze absolvoval komplexní vzdělávací program v psychoterapii a poradenství zaměřeném na člověka (Person-centered Approach, C. R. Rogers).

Spolupracuji s více školami (MŠ, ZŠ i SŠ) v Brně a okolí, kde se věnuji osobnostnímu rozvoji žáků a studentů, skupinové práci se třídami a individuálnímu terapeutickému poradenství. Jako lektor a kouč realizuji kurzy na míru zaměřené na rozvoj soft skills pro pedagogické sborovny, neziskové organizace i firemní prostředí. Profesně se zajímám o problematiku náhradní rodinné péče a pracuji jako psycholog v dětském domově. Od roku 2012 mám svoji soukromou psychologickou a psychoterapeutickou praxi a věnuji se dětem, dospívajícím i dospělým klientům.

Rád běhám nebo trávím čas s našimi dětmi. Baví mne dobrodružné výpravy do daleka i blízkého okolí. Radost mi přináší hudba, hra na hudební nástroje i četba.

banner

Kontaktní formulář

Rychlý kontaktní formulář.